Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Datum odletu 0
Počet nocí 0
Strava 0
Typ pokoje 0
Cestovní kancelář 0
Letecká společnost 0
Zvětšit mapu +
Další letiště
Všechna letiště
od 14 917 Kč od 570 € od 2 434 zł od 188 100 Ft
  • Filtruj:
Filtruj 0
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 18.08 - 22.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    14 917 Kč 570 € 2 434 zł 188 100 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
18.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
18.08.2019
15:25 Split
Let zpět
22.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
22.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 25.08 - 29.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    14 917 Kč 570 € 2 434 zł 188 100 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
25.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
25.08.2019
15:25 Split
Let zpět
29.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
29.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 18.08 - 22.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    15 755 Kč 602 € 2 571 zł 198 660 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
18.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
18.08.2019
15:25 Split
Let zpět
22.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
22.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 25.08 - 29.08
  • 4 noci
  • Polopenze
  • cena za osobu
    15 833 Kč 605 € 2 584 zł 199 650 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
25.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
25.08.2019
15:25 Split
Let zpět
29.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
29.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 18.08 - 22.08
  • 4 noci
  • Polopenze
  • cena za osobu
    15 912 Kč 608 € 2 597 zł 200 640 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
18.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
18.08.2019
15:25 Split
Let zpět
22.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
22.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 20.08 - 24.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    15 912 Kč 608 € 2 597 zł 200 640 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
20.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
20.08.2019
15:25 Split
Let zpět
24.08.2019
06:15 Split
3h 35m
s přestupem
24.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 21.08 - 25.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    16 043 Kč 613 € 2 618 zł 202 290 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
21.08.2019
11:20 Praha
4h 25m
s přestupem
21.08.2019
15:45 Split
Let zpět
25.08.2019
06:15 Split
3h 35m
s přestupem
25.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 24.08 - 29.08
  • 5 nocí
  • Snídaně
  • cena za osobu
    16 147 Kč 617 € 2 635 zł 203 610 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
24.08.2019
10:40 Praha
4h 40m
s přestupem
24.08.2019
15:20 Split
Let zpět
29.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
29.08.2019
09:50 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 24.08 - 28.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    16 252 Kč 621 € 2 652 zł 204 930 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
24.08.2019
10:40 Praha
4h 40m
s přestupem
24.08.2019
15:20 Split
Let zpět
28.08.2019
12:30 Split
5h 30m
s přestupem
28.08.2019
18:00 Praha
Čekejte prosím

Právě probíhá ověření dostupnosti termínu přímo u cestovní kanceláře.
Zaručujeme 100% zabezpečení dat, kvality a diskrétnosti..

Zájezd je vyprodaný

Omlouváme se, ale zájezd v požadovaném termínu je již vyprodaný.
Vyberte si prosím jiný termín.

Chyba ověřování

Omlouváme se, ale zájezd se nepodařilo ověřit, zkuste to znovu později.

  • 18.08 - 22.08
  • 4 noci
  • Snídaně
  • cena za osobu
    16 304 Kč 623 € 2 661 zł 205 590 Ft
  • Ověřit cenu
Praha
Let tam
18.08.2019
10:40 Praha
4h 45m
s přestupem
18.08.2019
15:25 Split
Let zpět
22.08.2019
07:00 Split
2h 50m
s přestupem
22.08.2019
09:50 Praha
  • Nastavení Vašeho
    vyhledávání eurovíkendů:
  • Termín zájezdu
  • Délka
  • Počet osob
  • Strava
  • Místo odletu
  • Změnit hledání

Hotovo

Vyberte počet osob do 1 pokoje

Dospělí
dospělí
Děti
dětí
Pouze cestovní kanceláře, které nabízejí dětské slevy. Případnou slevu na dítě zjistíte v detailu hotelu po ověření ceny u konkrétního termínu.
Věk dětí
roky
Zadejte věk dítěte v den vašeho návratu.

Potvrdit

Jak vyhledávat pro 4 osoby?

Hledáte ubytování v jednom společném pokoji?

Ponechejte zadané 4 osoby a pokračujte ve vyhledávání.

Cestujete jako 2 páry a chcete být ve 2 pokojích?

Vyhledávejte dovolenou pro 2 osoby a následně v objednávkovém formuláři přes tlačítko „Přidat cestující“ doplňte další 2 osoby. Po odeslání nezávazné objednávky následně ověříme dostupnost volných míst a pokojů pro požadovaný počet osob.

Přidat cestující

S tímto filtrem se Vám zobrazí nabídky, které obsahují převážně přímé lety bez přestupu. Přímé lety mohou obsahovat mezipřistání. Konečné časy letů se pak dozvíte v objednávkovém formuláři.
Podle :

50%
66%
83%
průměrný
dobrý
skvělý

Hotovo

vybrat vše zrušit vše

Pouze cestovní kanceláře, které nabízejí dětské slevy. Případnou slevu na dítě zjistíte v detailu hotelu po ověření ceny u konkrétního termínu.

Hotovo

Speciální požadavky:

Pláž

Rodina

18+

Wellness

Vybavení hotelu

Sport

Hotovo

S tímto filtrem se Vám zobrazí nabídky, které obsahují převážně přímé lety bez přestupu. Přímé lety mohou obsahovat mezipřistání. Konečné časy letů se pak dozvíte v objednávkovém formuláři.

Proč zvolit Airstop