Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

1-2-Fly

1-2-Fly je produkt společnosti TUI, který se zaměřuje na prodej úžasně levných last minute zájezdů, ale také si můžete vybrat z široké palety zájezdů za bezkonkurenčně nízké ceny.

TUI vlastní přes 300 hotelů, které mají přes 210 000 lůžek ve více jak 30 státech na světě. K tomu patří i vlastní hotelové řetězce jako TUI Blue, Robinson Hotels a RIU Hotels. Vlastní také různé aerolinky a 14 zaoceánských lodí, který patří TUI Cruises  nebo Thompson Reisen. Zaměřují se na zájezdy, ale jejich dceřiné společnosti 1-2-Fly a Discount Travel, který nabízejí velice výhodné last minute zájezdy. Společnost 1-2-Fly byla založena v roce 1996 a od roku 2006 je členem TUI Deutschland.

1-2-Fly Vám nabízí velice výhodné Last Minuty a také cenově dostupné zájezdy. Cílovým trhem jsou mladí lidé a rodiny s dětma, jelikož nabízejí velice výhodné ceny, chůvy pro děti, animační programy pro dospělé a děti i rodinné hotely. Můžete cestovat svým vlastním autem anebo můžete za zvýhodněné ceny dojet vlakem až na letiště. Mezi nejpopulárnější cíle patří země, jako je Egypt, Portugalsko, Kanárské ostrovy, Řecko, Tunisko a Turecko. Pokud máte zájem o exotické destinace tak můžete za úžasné ceny navštívit Kubu, Dominikánskou republiku i Keňu.

Pokud hledáte cestovní kancelář, co nabízí last minute za skvělé ceny s pětihvězdičkovým servisem je pro Vás 1-2-Fly přesně ta pravá společnost.

1-2-Fly TUI Deutschland GmbH
Karl-Weichert-Allee 23
Hannover DE-30625
Tel.: +49 (0)511-56780100
E-Mail: internet.service@1-2-FLY.com

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře 1-2-Fly <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další