Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Anex Tour

Anex Tour jsou novým pořadatelem zájezdů na německém trhu a jejich sídlo se nachází v Düsseldorfu. Nabízejí jedinečně nízké ceny. Jsou již více jak 20 let na mezinárodním trhu. Díky tomu mají perfektní zkušenosti s cestovním ruchem a mohou Vám poskytnout nejvyšší kvalitu. Od roku 2017 nabízejí zájezdy i na německém trhu a vlastní dokonce leteckou společnost Azur Air. Nejoblíbenější destinace jsou okolí Středozemního moře a Dominikánská republika.

U Anex Tour máte možnost si zdarma přebookovat zájezd a také změnit jméno v objednávce, pokud to uděláte do 48 hodin před konáním zájezdu. Mají v nabídce přes 1200 hotelů na Kubě, v Dominikánské Republice, v Hurghádě, Marse Alam, na Turecké riviéře a Mallorce. Každý hotel je kontrolován pořadatelem zájezdu, díky tomu Vám je zaručena nejvyšší kvalita a fakt, že hotel odpovídá virtuálnímu popisu. U Azur Air může každý pasažér mít jedno palubní zavazadlo do 6 kg a kufr do 20 kg. Dokonce děti mladší jak dva roky mají k dispozici 10 kg zavazadlo. To zaručuje rodičům, že mohou svým nejmenším poskytnout vše, co potřebují.

U Anex Tour nemáte žádné schované poplatky. K cestě obdržíte také zdarma lístek Rail and Fly, se kterým můžete zcela zadarmo cestovat německými vlaky.

Anex Tour GmbH
Gladbeckerstr. 1
Düsseldorf DE-40472
Tel.:+49 (0)211 781 774 99
E-Mail: 
mail@anextour.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Anex Tour <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další