Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

DERTOUR

Cestovní kancelář Dertour je dlouhodobým partnerem německé olympijské konfederace. Jako jediná cestovní kancelář zajišťuje prodej na olympijské hry. V současné době je členem skupiny REWE Group. Dertour má na německém trhu stálé místo a každou sezónu obohatí svou nabídku o více než 30 nových programů.

Nabídka cestovní kanceláře Dertour zahrnuje zájezdy do destinací po celém světě, tedy Severní a Jižní Ameriku, Oceánii, Spojené arabské emiráty i Evropu a Asii. Všechny zájezdy jsou nabízeny ve spolupráci s renomovanými leteckými společnostmi. Ty Vám zajišťují perfektní servis po celou dobu letu.

S cestovní kanceláří Dertour se tedy nepodíváte jen do dalekých tropů, navštívit můžete i méně vzdálené evropské destinace, jejichž vzhled lze mnohdy k exotickým destinacím přirovnat. Samozřejmostí zde jsou i oblíbené výlety po evropských metropolích i ostatních velkých městech, v nichž nalezli oblibu především vyznavači romantických chvil.

Dertour poskytuje i speciální zájezdy, mezi které patří plavby po moři, wellness zájezdy, organizované zájezdy na závody Formule 1, na newyorkský maraton, tenisové a fotbalové zápasy i turnaje a na atletické závody. 

 


Předchozí Další