Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ETI

Express Travel International neboli zkráceně ETI je česká cestovní kanceláří, která je dceřinou společností silné německé CK, stejnojmenné ETI. Německá ETI je od roku 1998 jedním z největších pořadatelů zájezdů v celém Německu. Byla založena Majou-Jennifer Köhl a jejím manželem jako rodinná společnost. Nedlouho poté se rozrostli a stali se jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zájezdů do Egypta v celém Německu. Nabízejí vysokou kvalitu a vybrané hotely. K jejich společnosti patří také velice oceňovaný hotelový řetězec RED SEA Hotels, který vlastní již více jak 17 hotelových komplexů v celém Egyptě. Pokud byste chtěli podniknout plavbu po Nilu tak si můžete vybrat jednu z lodí jejich flotily GRAND CRUISES. ETI se velice rychle etablovali v Německu a v roce 2005 otevřeli svou první pobočku také v Rakousku. Nyní mají pobočky také v Londýně, Curychu, Bratislavě a Budapešti.

ETI nabízejí vybrané Egyptské destinace. V jejich nabídce však jsou i cesty do Chorvatska, Řecka, Bulharska, Portugalska a Kanárských ostrovů. Můžete si vybrat mezi relaxováním u pláže, potápěním se v Rudém moři anebo golfovou dovolenou. ETI klade důraz na vybrané hotely a stoprocentní zákaznickou spokojenost.

Pokud hledáte osvědčeného pořadatele zájezdů, který nabízí prověřené ubytování a stoprocentní servis, jsou pro vás ETI přesně tím správným partnerem. 

ETI Česká Republika, s r.o.
Krakovská 1392/7
CZ-11000 Praha 1 
Tel.: +420 / 272 011 311
E-Mail: info@ck-eti.cz

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře ETI <<<

 

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další