Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

GoBucher!

GoBucher! jsou členem společnosti Thomas Cook Group. Jsou produktem Bucher Reisen a byly založeny v roce 1990 a o jedenáct let později se stali členy Thomas Cook. K této skupině patří také Neckerman Reisen, Thomas Cook Reisen a známá německé letecká společnost Condor. Společnost má sídla v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, České Republice, Maďarsku, Rusku a Belgii.

Zakladatel Thomas Cook Group byl Thomas Cook. Jako první na světě zorganizoval zájezd, který se konal v roce 1841. Jeho zájezdy po Velké Británii byly velice populární a tak již o dva roky později pořádal okružní plavby po Nilu a poznávací zájezdy do Svaté Země. Dneska je tato společnost druhým největším prodejcem zájezdů na celém světě a také druhým největším prodejcem zájezdů v Německu. Bucher Reisen jako dceříná společnost úzce spolupracují s Thomas Cook. Díky tomu mohou denně sestavovat nejlevnější last minute z více jak 4 miliónů nabídek hotelů a letů za nejvýhodnější ceny. Ročně s Thomas Cook cestuje víc jak 20 Miliónů zákazníků a roční obrat mají přes 9,43 Miliard Eur. Vlastní také oblíbené hotelové řetězce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

S Bucher Reisen můžete cestovat po celém světě. Mají v nabídce více jak 200 překrásných destinací po celém světě. Můžete relaxovat ve vybraných wellness hotelech nebo spontánně vyrazit na Eurovíkend do světových metropolí. Také pro rodiny mají Bucher Reisen skvělé nabídky. Soustředí se také na last minute zájezdy, které si můžete objednat i den před odjezdem. Takže jsou ideálním společníkem pro spontánní cesty. Nezáleží, zda si vyberete zájezd a nebo last minute pobyt. Bucher Reisen Vám budou vždy spolehlivým partnerem na cestách. Mezi nejoblíbenější destinace patří Mallorka, Kanárské ostrovy, Řecko a Turecko

Bucher Reisen GmbH
Düsseldorfer Straße 83
40667 Meerbusch
Tel.:+49 (0)2132 / 9308-0
E-Mail:service@bucher-reisen.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře GoBucher <<<

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další