Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ITS

Cestovní kancelář ITS Reisen je součástí skupiny REWE Group, která pod sebou zastřešuje mnoho dalších společností v různých podnikatelských oborech. V České republice vlastní například obchodní řetězce Billa a Penny Market.

Samotná cestovní kancelář byla založena v roce 1970 a v rámci skupiny REWE je největší společností zaměřenou na cestovní ruch. Obrat celé skupiny v turistickém ruchu činil v obchodním roce 2005/2006 2,7 miliard euro a počet obsloužených klientů byl 4,8 milionů. Díky těmto statistikám zaujímá na německém trhu tření místo.

Stěžejným bodem nabídky cestovní kanceláře ITS Reisen jsou hotely v kategorii 3 a 4*. Ideální tedy hlavně pro mladé rodiny. Dalším lákadlem jsou nízké ceny za děti a fakt, že většina hotelů z nabídky ITS je na pobyt s dětmi perfektně vybavena.

Mezi hlavní destinace, které ITS nabízí, se řadí především země ve středomoří, tedy Turecko, Egypt, Tunisko, Řecko, Kanárské ostrovy nebo Španělsko. Rádi byste vycestovali do exotických krajů? S cestovní kanceláří ITS se podíváte na Kubu, Srí Lanku, do Keni a Thajska. 

 


Předchozí Další