Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

JT Touristik

Cestovní kancelář JT Touristik známe od roku 2008. Své zastoupení má na všech internetových portálech týkajících se cestování a také ve více než 9.600 cestovních kancelářích v Německu. Tato cestovní kancelář se sídlem v hlavním městě Německa, Berlíně, se soustředí hlavně na prodej zájezdů na blízký východ.

A právě v regionech v okolí Mrtvého moře nebo ve Spojených arabských emirátech, především v Dubaji, je pro klienty k dispozici velké množství hotelů, které byly pečlivě vybírány.

V pestré nabídce zájezdů jsou zahrnuty hotely s wellness programy i hotely v centru měst. Lety operují především pravidelné spoje s arabskými Emirates, německou Lufthansou, rakouským Austrian nebo nizozemskými KLM.

V destinaci se o Vás bude starat vyškolený delegátský servis mající velké znalosti o zemi, v níž působí. Vydejte se s JT Touristik do destinací Španělsko, Itálie, severní Afrika a Amerika. Jak již bylo zmíněno, ve všech oblastech byly hotely vybírány s pečlivostí. Cestovní kancelář JT Touristik se považuje za podnik, který se primárně zaměřuje na služby zákazníkům.

 


Předchozí Další