Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Meier`s Weltreisen

Cestovní kancelář Meier´s Weltreisen pro Vás pořádá zájezdy již více než 30 let. Z nabídky, která obsahuje širokou škálu zájezdů, si můžete vybrat dovolenou na pláži, výlety autem či autobusem a v neposlední řadě nabízí i studijní cesty. Tedy pro každého něco.

Co se týká zájezdů k moři, je Meier´s Weltreisen absolutní špičkou mezi německými cestovními kancelářemi. Ráda se k ní vrací její stálá klientela a samotná cestovní kancelář se těší veliké popularitě.

Cestovní kancelář Meier´s Weltreisen rozšířila svou nabídku zájezdů do současné podoby – Afrika, ostrovy v Indickém oceánu, Severní Amerika, USA, Kanada, Bahamy, Asie, Austrálie, Nový Zéland, jižní Pacifik, Karibské ostrovy, Střední a Jižní Amerika plus již zmíněné studijní cesty.

Nabídka cestovní kanceláře Meier´s Weltreisen je rozdělena do tří skupin:

1.       Přímořské hotely, kde si díky jejich navržení dopřejete celkovou relaxaci

2.       Okružní cesty, díky kterým poznáte ta nejzajímavější místa v dané destinaci

3.       Individuální cesty, aneb naplánujte si sami trasy výletů – ideální pro spontánní dobrodruhy

Spolehnout se můžete na prvotřídní kvalitu ubytování. Hotely jsou pečlivě vybírány tak, aby se nacházely na těch nejkrásnějších plážích světa. Nezaostávají ani exkluzivní plavby či výlety v kombinaci s dovolenou v Dream hotelech.

Při všech zájezdech se o Vás stará perfektně proškolený německy hovořící delegátský servis, který je ochoten Vám za všech okolností poradit.

Cestujte jako ostatní mimo přeplněné pláže! Poznejte kulturu a krásu exotických krajin! Cestujte správně s Meier´s Weltreisen!

Cestovní kancelář je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny DRS.

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Meiers Weltreisen  <<<


Předchozí Další