Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Neckermann

Cestovní kancelář Neckermann Reisen byla založena v roce 1962. V roce 1998 se stala součástí skupiny Thomas Cook Touristik, která mimo jiné zastřešuje i další pořadatele zájezdů, a to cestovní kanceláře Aldiana, Bucher Reisen, Neckermann Austria, nově i Öger Tours a také leteckou společnost Condor Flugdienst. V oblasti cestovního ruchu zaujímá koncern Thomas Cook druhé místo v rámci Evropy, v celosvětovém měřítku mu patří příčka bronzová. Hustá síť pokrytí celé skupiny čítá na 4.000 poboček, které obslouží 13 milionů zákazníků ročně.

Samotný Neckermann Reisen se řadí mezi velice známé cestovní kanceláře. Své pobočky má i na území České republiky. Nabízené zájezdy jsou ve stejných cenových relacích jako u ostatních cestovních kanceláří zastřešených skupinou Thomas Cook.

Původně se Neckermann zaměřoval na poskytování rodinných dovolených do středomořských destinací. Nabídka zájezdů byla ovlivněna trendem cestování, a tak se rozšířila o lákavé destinace na krátkých, středních i dlouhých doletech. Cestujete-li rádi do exotických destinací, můžete si vybrat z nabídky zemí jako Kuba, Dominikánská republika, Keňa, Srí Lanka, Seychely, Maledivy, Mauritius a Thajsko. Sháníte-li exotiku ve střední vzdálenosti, neváhejte s Neckermannem navštívit Spojené arabské emiráty, Egypt, Tunisko a Maroko.

Kromě leteckých pobytových zájezdů můžete využít nabídky okružních poznávacích cest po nabízených zemích a plavby po moři luxusními loděmi.

 

 


Předchozí Další