Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Öger Tours XOGER

Cestovní kancelář Öger Tours byla založena v roce 1982. Součástí skupiny Öger Tours je i cestovní kancelář ATT Touristik, jejíž hlavní náplní je prodej last minute zájezdů, stejně tak společnost Öger Türk Tur, která se zabývá prodejem charterových letenek.

Celá skupina cestovní kanceláře Öger Tours se zaměřuje především na prodej zájezdů do Turecka. V tomto ohledu patří v Německu mezi absolutní špičku. I proto se nově stala cestovní kancelář Öger Tours součástí největšího evropského koncernu v oblasti cestovního ruchu, společnosti Thomas Cook.

Turecko ovšem není jediná destinace, do které se s tímto prodejcem zájezdů sídlícím v Hamburku podíváte. Mezi další prázdninové cíle v Evropě patří Kypr, Malta a Portugalsko. Pokud Vás láká luxus a exotika, vyrazte do Spojených arabských emirátů, Egypta, Tuniska, Maroka, Thajska, na Kubu, do Dominikánské republiky a na jiné karibské ostrovy, do Brazílie, Mexika, Keni nebo na Kostariku.

Objednejte si jedinečnou all inklusive dovolenou od cestovní kanceláře Öger Tours a nechte se hýčkat nadstandardními službami, na jejichž poskytování si Öger zakládá. 

Öger Tours/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Oger Tours

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další