Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Olimar

Cestovní kancelář Olimar Reisen byla založena v roce 1972 formou rodinného podniku. Nyní se svým rozsahem řadí mezi střední podniky v oblasti cestovního ruchu. Avšak již od svého založení je cestovní kancelář Olimar Reisen lídrem v prodeji zájezdů do Portugalska, kde se kromě vyhlášených letovisek snaží klientům nabídnout i méně známe, za to malebné oblasti.

Portugalsko však není jediným bodem zájmu cestovní kanceláře Olimar Reisen. Dalšími nabízenými destinacemi jsou Itálie, Španělsko, Afrika a Kapverdské ostrovy a Brazílie. Ta je velmi oblíbena především díky jejím kilometrovým bílým plážím, krásným počasím a hlavně karnevalem v Riu di Janeiru. I zde Vám Olimar Reisen nabídne k poznání i další místa. Můžete absolvovat plavbu po Amazonce, návštěvy národních parků a přírodních rezervací, dokonce existuje možnost navštívit neprobádané deštné pralesy.

Vraťme se ale k hlavnímu bodu zájmu cestovní kanceláře Olimar Reisen, k Portugalsku. Zde spolupracuje se společností Pousadas, která poskytuje velmi specifické formy ubytování v historických staveních. Ubytování tak můžete být na hradech, v klášteřích, nebo dokonce v palácích. Přátelská atmosféra a nezapomenutelné zážitky tak jsou garantovány.

Další zajímavá destinace je bezpochyby druhý nejmenší stát Afriky, Sao Tomé. Tento ostrov nacházející se v Guinejském zálivu navštíví ročně pouze 2000 turistů. Nedotčená příroda v kombinaci s nádherným podmořským světem dodává tomuto ostrovu to pravé kouzlo.

OLIMAR Reisen Vertriebs GmbH
Glockengasse 2
50667 Köln
Tel.: +49 221 20 590 0
E-Mail: info@olimar.com

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Olimar Reisen <<<

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další