Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Thomas Cook

Kořeny Thomas Cook Reisen sahají až do 19. století. Z rodinné společnosti se stal druhý největší prodejce zájezdů v celé Evropě, ale také v Německu. Značka byla znovu založena v roce 2003 a nabízí zájezd pro náročné individualisty. O tom vypovídá také jejich firemní motto“ Jistě moje dovolená“. Při tvorbě zájezdů se soustředí na tři stavební kameny: individualitu, bezpečnost a kvalita. Cesty se zaměřují na Váš hloubkový odpočinek a vyčnívají svou perfektní organizací. Všechny aspekty své cesty totiž můžete zcela personifikovat. K společnosti Thomas Cook patří i Neckermann Reisen, Bucher Reisen a renomovaná německé letecké společnost Condor. Společnost má pobočky v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Polsku, České Republice, Maďarsku, Rusku, Belgii a Nizozemsku.

Thomas Cook 5. června 1854 nabídl první organizovaný zájezd na světě. Byl to zájezd vlakem po Anglii pro 500 osob. Již další rok organizoval okružní a poznávací plavbu po Evropě. Cesty byly velice úspěšné a tak začal nabízet také okružní plavby po Nilu a poznávací zájezdy do Svaté Země. Dnes mají přes 22000 zaměstnanců a ročně s nimi cestuje více jak 20 milionů zákazníku. Vlastní také vyznamenané hotelové řetězce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

Thomas Cook nabízejí obrovskou škálu možností pro Vaše cesty. Můžete obdivovat překrásnou floru věčně kvetoucího ostrova Madeira a putovat jejich impozantních pobřežních skalách. Večer můžete nechat vyznít u skleničky typického madeirského vína Vinho da Madeira v historickém hlavním městě Funchal. Víno je specifické 500 letou tradicí a tím, že je ohříváno v speciálních pecích estufas, díky kterým získává svou specifickou plnou chuť. Dalším oblíbeným cílem společnosti Thomas Cook je Baleárský ostrov Mallorca. Díky lehce se svažujícím písečným plážím je tento ostrov ideální pro rodinnou dovolenou. Máte možnost si vybrat, zda chcete být ubytování v hotelu anebo v klasické mallorské vile. Pokud máte zájem o aktivní dovolenou, můžete vyrazit do krásného pohoří Serra de Tramuntana, jehož malebné vrcholky jsou vysoké až 1445 m. Můžete vyrazit také do hlavního města ostrova, Palma de Mallorky na nákupy nebo si prohlédnou gotickou katedrálu Svaté Matky. Mezi další oblíbené destinace patří Kréta, Dominikánská republika, Maledivy a Thajsko. Můžete se také zúčastnit jedné z plaveb. Navštěvovat rozmanité ostrovy Karibiku, podívat se po stopách Vikingů po Severním moři či navštívit Britské ostrovy. Pokud chcete poznat blíže kulturu navštívených destinací, tak pro Vás Thomas Cook Reisen nabízejí velké množství poznávacích zájezdů. Můžete se vydat navštívit tisíce letou historii Iránu, putovat divokou přírodou Irska, nebo zdolávat horské uličky Andalusie. Do dálky můžete na poznávací zájezd vyrazit například do Severní a Jižní Ameriky. S Thomas Cook máte jistotu, že zažijete dokonale organizovanou dovolenou a nezáleží, zda pocestujete s rodinou, přáteli, partnerem anebo sami.

THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Thomas Cook Reisen <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další