Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Thomas Cook TOR

Thomas Cook Individual existuje teprve od roku 2015. Od té doby se stará o Vaší individuální dovolenou v rámci Thomas Cook Group. Zaměřují se na individuální městské pobyty, které tvoří z větší části portfolio této značky. Nabízejí klasické eurovíkendy do známých destinací. V nabídce však mají i méně známe cíle, které můžete objevit. Můžete s nimi navštívit Rakousko, Českou Republiku, Itálii, Andorru nebo Francii. V evropské nabídce mají více jak 600 objektů, které čekají na Vaší návštěvu. Můžete si svou cestu sestavit i zcela individuálně, tak aby splňovala všechny Vaše požadavky.

Kořeny Thomas Cook Reisen sahají až do 19. století. Z rodinné společnosti se stal druhý největší prodejce zájezdů v celé Evropě, ale také v Německu. Značka byla znovu založena v roce 2003 a nabízí zájezd pro náročné individualisty. O tom vypovídá také jejich firemní motto“ Jistě moje dovolená“. Při tvorbě zájezdů se soustředí na tři stavební kameny: individualitu, bezpečnost a kvalita. Cesty se zaměřují na Váš hloubkový odpočinek a vyčnívají svou perfektní organizací. Všechny aspekty své cesty totiž můžete zcela personifikovat. K společnosti Thomas Cook patří i Neckermann ReisenBucher Reisen a renomovaná německé letecké společnost Condor. Společnost má pobočky v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Polsku, České Republice, Maďarsku, Rusku, Belgii a Nizozemsku.

Thomas Cook 5. června 1854 nabídl první organizovaný zájezd na světě. Byl to zájezd vlakem po Anglii pro 500 osob. Již další rok organizoval okružní a poznávací plavbu po Evropě. Cesty byly velice úspěšné a tak začal nabízet také okružní plavby po Nilu a poznávací zájezdy do Svaté Země. Dnes mají přes 22000 zaměstnanců a ročně s nimi cestuje více jak 20 milionů zákazníku. Vlastní také vyznamenané hotelové řetězce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Thomas Cook Individual <<<

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další