Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Thomas Cook XTOC

Cestovní kancelář Thomas Cook Reisen je druhým největším evropským koncernem v oblasti cestovního ruchu a ve světovém měřítku zaujímá třetí místo. Se svou hustou sítí 4 000 poboček obslouží ročně 13 milionů zákazníků. Nese jméno svého zakladatele, který se v 19. století zasloužil o rozvoj cestovního ruchu ve Švýcarsku. Dle trendu pokračuje v současnosti v posunu svého byznysu směrem k e-commerce . Je dceřinou pobočkou společnosti Karstadt-Quelle a sama zastřešuje společnosti Neckermann, Bucher Reisen, Öger Tours, Condor a další.

Thomas Cook nabízí nejen klasické cenově výhodné zájezdy, ale i možnost individuálního plánování dovolené. Mezi oblíbené destinace patří Kanárské a Baleárské ostrovy, Turecko, Egypt, Řecko a řecké ostrovy, Španělsko, Itálie, Malta, Tunisko, vzdálené asijské země jako Thajsko, Srí Lanka, exotické státy Afriky – Keňa, Gambie, Tanzanie, dále oblast Karibiku (Jamaika, Tobago, Grenada, Barbados, Isla Margarita),Kuba, Mexiko, Brazílie, Panama, Kostarika, ostrovy Tichého oceánu – Maledivy, Seychely, Mauricius. 

Specialitou Thomas Cook Reisen je samostatná nabídka ubytování s kapacitou 73.000 lůžek po celém světě se zajištěním  transferu z letiště do hotelu a zpět. V nabídce naleznete také komplexní sportovní a wellness programy. Pro své klienty má Thomas Cook Reisen připraveno vždy něco navíc – službu Zug zum Flug (zdarma doprava vlakem na území Německa na letiště), rezervaci nejhezčích pokojů v hotelích, dárky na přivítání, milá překvapení během pobytu… 

THOMAS COOK X AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Thomas Cook <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další