Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

TUI Deutschland

Cestovní kanceláři TUI patří v evropském měřítku první místo. Byla založena v roce 1968 a dodnes je známa tím, že svým klientům poskytuje nadstandardní služby. S nimi se nesetkáte jen u samostatného prodeje letenek ale i u kompletních zájezdů. Cestovní kancelář TUI je vlastníkem více než 3.500 cestovních agentur, 285 hotelů v 28 zemích světa, leteckých společností i lodí pro okružní plavby. Mezi nejznámější agentury určitě patří společnost 1-2-FLY a Discount Travel. Hotely, které cestovní kancelář TUI vlastní, poznáte podle názvu, jehož součástí je označení RIU. Letecká společnost patřící cestovní kanceláři TUI se nazývá TUIfly a má IATA označení X3.

Cestovní kancelář TUI pro Vás nabízí zájezdy do celého světa. Organizuje nejen klasické katalogové prázdninové pobyty, ale i výhodné last minute zájezdy – ty prodává především skrze agentury 1-2-FLY a Discount Travel.

Kompletní nabídka dovolených sestává ze zájezdů do destinací po celém světě, hlavně Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Isla Margarita, Maledivy, Mauritius, Srí Lanka a Seychely. V nabídce nechybí ani destinace na krátkých a středních doletech, konkrétně Kanárské ostrovy, Egypt, Tunisko, Turecko, Řecké ostrovy a Malta.

Tím ale nabídka cestovní kanceláře TUI nekončí. Pro klienty hledající dobrodružství jsou připraveny i poznávací zájezdy včetně doprovodných programů. Cestovní kancelář TUI se orientuje také na skupiny cestujících s určitým zaměřením, např. hráče golfu.


Předchozí Další