Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Egypt, Hurghada

Ali Baba Palace

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
90 %
 • V. K.
 • 09.03 - 18.03.2020

!!!Vízum plaťe v boudě po vstupu na letiště a ne u delegáta, budete to mít levnější, to samé výlety přes delegáta jsou dražší, lepší je v resotu si objednat a usmlouvat!!! Cigaretý kupte při odletu z Hurgády na letišti, ale pozor. Cenu mají na ceduli např.: 10 Dolarů ale lepík na kartonu je 5 Dolarů. Celkový dojem, skvělá dovolená, již několikrát jsem byla v Egyptě a zde opravdu nadšená. DOPORUČUJI

 • 100 %

  Služby hotelu

  V hotelu čisto, personál milý a vždy vyšel vstříc. Hotel nabízí řadu služeb za poplatek. Úplně úžasní paní Ilona, která pracuje v hotelu(Češka), se vším poradí a pomůže, asi vám bude volat, zda máte pokoj v pořádku. Najdete ji vedle recepce :-) Hotel nabízí i rúzné poznávací zájezdy, buď na moři nebo ve městě a okolí.

 • 90 %

  Pokoj

  Trávili jsme tam čas jen přes noc, takže pokoj ekonomy s výhledem do zahrady nám vyhovoval, byli jsme 3 na pokoji. Pokoj sice starší, místa dost a čistý, vody vždy denně na pokoji doplněné, denně uklizený.

 • 90 %

  Pláž a okolí

  Resort má svou pláž, která není vhodná pro malé děti bez bot do vody, je zde mnoho kamenů ale nám to nevadilo. Při odlivu pěkná zábava pozorováním mořských živočichů, kteří žijí v moři (v kamenech). Pláž jinak čistá, personál milý. Co se týče okolí, tak úžasná pláž je cca 100 po levé straně od hotelu, je zde jemný písek a vstup do moře pouze písčitý, tudíž nemusíte mít boty do vody, jako před Ali Babou. Ali baba, Aladin, Jasmín zde máte přístup i na pláž či do bazénu :-)

 • 100 %

  Sport, volný čas

  Jak se jsem již zmiňovala, tak hotel nabízí řadu využití (za poplatek). My jsme využili Safari - jízda na čtyřkolkách v poušti s návštěvou vesnice, kde žijí Beduíni DOPORUČUJI cena byla 60 Dolarů 2+1, prohloupili jsme a nesmlouvali. Trasfer Vás odveze od hotelu do pouště, kde si koupíte za 2 Dolary šátek a za další 2 dolary si půjčíte ochranné brýle, zajedete do vesnice, popijete čas, dozvíte se o místním životě, projedete se na velbloudovi,skouknete jak se peče chléb, projdete se a odjedete zpět. Budou Vás fotografovat a natáčet 1 foto na čtyřkolkách je za 1 Dolar (fotíse po cvičné jízdě), video je za 25 Dolarů, my usmlouvali na 10 Dolarů. Šátky nekupujte v nákupním centru, které je kousek od Ali baby, chtěl 3 prodat za 24 Dolarů. Další výlet, který jsme podnikli přes hotel, byl "celodenní výlet" na jachtě, kde jsem hodinu pluli, poté jsme šnorchlovali v otevřeném moři, následně jsme jeli na krásný ostrov, poté nás čekal dobrý oběd na jachtě a následně cestou zpět jsem opět šnorchlovali. Cena byla 70 Dolarů, prohloupili jsme a nesmlouvali. Náš 5ti letý syn se tam pak nudil. Příště určitě vyzkoušíme loď s proskleným dnem, kde byla dětská herna, bazén, šnorchlování, oběd... to nám ve finále nabízeli za 40 Dolarů. SMLOUVEJTE!!! Animátoři se hostům věnovali, pořádali různá cvičení, šipky, dětské disko, večení programy...

 • 90 %

  Strava

  První dojem super. Avšak na to, že je to veliký resort byl výběr celkem chudý, po pár dnech jsme si připadali, že jíme pořád to samé. Kuchyň nás nějak neoslovila ale to je tím, že nám moc jejich jídlo nechutná, mají opravdu výrazné koření ale hlady jsme netrpěli.