Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Egypt, Hurghada

Siva Grand Beach

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
80 %
 • D. M.
 • 30.07 - 06.08.2019

Celkový pohodový dojem z naší dovolené pokazilo jen zpoždění letu 1,5 hodiny tam i nazpátek a také to, že na nás nepočkal autobus, který nás měl odvézt do hotelu. Museli jsme na vlastní náklady zaplatit taxi do hotelu. :-(

 • 80 %

  Služby hotelu

  Služby v hotelu opravdu nemají chybu, všichni jsou moc ochotní od recepce až po úklid pokoje, výměnu ručníků, číšníky..Jen při večerních programech bylo moc málo personalu v baru u bazénu,nestíhali obsluhovat a někteří hosté odcházeli od stolů.

 • 70 %

  Pokoj

  Naše 4 členná rodina byla ubytovaná v pokoji junior suite v hlavní budově ve třetím patře. Pokoj byl prostorný s balkónem, ale už by si zasloužil menší rekonstrukci a ještě víc by si rekonstrukci zasloužila koupelna. :-) V koupelně jsme měli vanu se závěsem. Raději bychom měli sprchový kout..Klimatizace v pokoji fungovala, ale byla strašně hlučná. Pokoj určitě neodpovídá 4,5 hvězdičkovému hotelu.

 • 100 %

  Pláž a okolí

  Pláž u hotelu byla suprová, všude čisto a klid, ideální pro děti. Dostatek lehátek i matraci, vždy jsme měli místo. Dokonce ani prodejci nebyli moc otravní. K dispozici barely s vodou, plážový bar i restaurace, kterou jsme využívali a nemuseli jsme na oběd do hlavní budovy. V plážové restauraci byla každý den kopečková zmrzlina a cukrová vata.

 • 70 %

  Sport, volný čas

  Žádné sportovní aktivity jsme nevyužili. Dětský koutek byl zavřený, ale večer byl pro děti vždy animační program a hned po něm navazoval program pro dospělé (většinou to byla taneční vystoupení nebo karaoke).

 • 90 %

  Strava

  Bufet u bazénu byl super, každý den hot dogy, hamburgery, hranolky, saláty i dezerty a také pekli pizzu. V hotelu k dispozici dvě restaurace na snídaně, obědy, večere s velkým výběrem jídla (polévky, pečivo, saláty, zelenina, ovoce, rýže, brambory, těstoviny, kuřecí maso, hovězí maso na různé způsoby, ryby, krocan, sushi, různé dressingy a omáčky. Na snídani míchaná vajíčka, volská oka, omelety, palačinky, zapečené toasty. K pití také vždy velký výběr -káva, čaje, džusy, soda na různé způsoby (s okurkami, jablky a skořicí, s pomeranči). Opravdu nebylo co vytknout jen možná teplé pití, které podávali při večerních animacích v malých plastových kelímkách.