Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Kuba, Cayo Santa Maria

Be Live Collection Cayo Santa Maria

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
50 %
 • B. B.
 • 16.11 - 30.11.2019

Pokud čekáte luxusní resort, asi budete zklamáni. 4 hvězdy berte opravdu velmi orientačně:) Nicméně pokud nehledáte evropský standard a sterilní hotel, kde je vše 100%, budete spokojeni, jako my. Asi není úplně vhodné, pokud byste rádi cestovali a poznávali Kubu, protože lokalita je trošku odříznutá od hlavního centrálního ostrova a je to všude dost daleko. Jediné rozčarování bylo z 4denního čekání na ručníky, ale prostě to musíte brát tak, že jste na Kubě a pokud si to chcete užít, nesmíte očekávat servis, na který jste zvyklí u nás:) Fotografie, na kterých je zachycena příroda, jsou reálné. Fotografie hotelu jsou přikrášlené - ve skutečnosti je vše takové "použité a unavené", ale víceméně funkční. Znovu bych do tohoto hotelu nejela, ale přesto určitě převládají pozitivní pocity z dovolené!

 • 50 %

  Služby hotelu

  Část personálu uměla být dokonce i nepříjemná, pokud nedostali automaticky nejdříve prachy na ruku, ale naštěstí se jednalo o menšinu a většina byla ok. Lze vybrat peníze, vyměnit, nakoupit dárky na místě, což je s ohledem na lokalitu fajn. Čtvrteční grilování, kokosy a třtina bylo super zpestření.

 • 50 %

  Pokoj

  V našem pokoji část vybavení drželo silou vůle, ale vzhledem k tomu, že jsme v pokoji trávili min. času, tak jsme to neřešili.

 • 50 %

  Pláž a okolí

  Za nás fajn, sice poměrně velké množství zlámaných lehátek po pláži, ale když jsem se šli podívat po pláži směrem k jiným hotelům, usoudili jsme, že si bydlíme jako králové.) Trošku nám vadilo, že pokud někdo udělal bordel na pláži, byl tam několik dní a nikdo to neřešil a všude se váleli použité ručníky, ale jinak nádhera.

 • 100 %

  Sport, volný čas

 • 30 %

  Strava

  Pokud je pro vás jídlo důležitá součást dovolené, tak tento hotel Vás spíše nenadchne. Ale určitě tam hlady neumřete a já jsem ocenila, že ani nepřiberete:)