Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Řecko, Kalafati

Aphrodite Mykonos Beach Hotel

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
30 %
 • P. Š.
 • 31.07 - 07.08.2019

Spíše starší budova. Některé obvyklé služby chybějí. Na čtyřhvězdičkový hotel slabé.

 • 30 %

  Služby hotelu

  Chyběla cedule "not disturb". Pokud chceme například dopoledne spát a nebýt rušeni, zamkneme se zevnitř. Pokojské se dobývají a nepřestávají klepat, dokud neotevřeme. V den odjezdu, kdy je nutné vyklidit pokoj, není žádná vyhrazená místnost pro zavazadla pro mezidobí čekání na transfer. Zavazadla jsou příliš "na ráně". U recepce jediná zásuvka. Pokud by chtělo více hostů dobíjet telefon či počítač, musí se o zásuvku dělit.

 • 20 %

  Pokoj

  Jediná volná elektrická zásuvka v pokoji. Pokud chceme zároveň dobíjet mobil a fotoaparát, nutno vypojit televizi. V koupelně žádná zásuvka, ti, kdo používají elektrický holicí strojek bez dobíjení, mají smůlu. Nedostupné wifi na pokoji, wifi dostupné pouze z recepce. Sprcha zastaralá, nepohodlná. V koupelně nebyl k dispozici koberec na zem, když vylézám ze sprchy. Musel jsem místo toho pokládat na zem malý ručník. Naopak nabízejí župany a pokojové pantofle, dostatečnou nabídku mýdel, šamponů, sprchových gelů. Trezor v pokoji k dispozici zdarma.

 • 40 %

  Pláž a okolí

  Přístup do moře ucházející. Slunečníky nutno pronajímat, hosté hotelu je nemají k dispozici zdarma. V okolí jediný minimarket s omezeným sortimentem. Například čerstvé pečivo nikde v blízkém okolí k dispozici není.

 • 40 %

  Sport, volný čas

  Možnosti pro sport dostačující, jinak je to na odlehlém místě a nic moc tam není. Kromě hotelu se najdou restaurace, ale příliš široká nabídka není.

 • 40 %

  Strava

  Snídaně poměrně omezená nabídka. Chuť ucházející, ale nic moc výrazného ani překvapivého. Káva možná nějaká řecká mutace, ale příliš chutná není. Automat na kávu zastaralý, pomalý. Při snídani někdy docházejí sklenice a nahrazují je kelímky.