Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Spojené arabské emiráty, Dubaj

Le Meridien Mina Seyahi Beach Resort & Marina

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
100 %
 • V. S.
 • 22.11 - 30.11.2019

Hotel byl pohodlný, čistý a bylo nám v něm opravdu dobře. To že v tomto roce se v Dubaji staví na každém (Expo 2020) kroku takže i u hotelu trochu kazilo dojem. Určitě bude celkový dojem, po dostavbě mrakodrapu vedle hotelu i dokončení staveb po celém městě, v příštím roce ještě lepší. Hotel na pláži, 5*, kousek od zastávky tramvaje, možnost rychlého přestupu na metro, v nejmodernější části Dubaje v Maríně - to byla velice dobrá volba.

 • 100 %

  Služby hotelu

  Všechno co jsme potřebovali v průběhu dovolené nám bylo splněno. Úklid byl prováděn denně včetně výměny ručníků. Poslední den nám byla umožněna (vzhledem k pozdnímu odletu) úschova zavazadel až do našeho pozdního odjezdu.

 • 100 %

  Pokoj

  Pokoj byl naprosto postačující, velké množství úložných prostor, kávovar vč. kávy, smetany, cukru, varná konvice vč. čaje. Naplněný bar, lednička. Každý den 1 litr vody na osobu. Nevýhodou byla vana na místo sprchového koutu.

 • 90 %

  Pláž a okolí

  Pláž pěkná, s pozvolným vstupem o vody, s krásným pískem, velké množství lehátek. Při příchodu se o nás okamžitě postarali, každý den nám upravily na lehátku čistý ručník, na naše přání nám lehátka a slunečníky nasměrovali podle našeho přání. Nevýhodou byla stavba nového mrakodrapu hned vedle hotelu a hluk ze sportovního baru hned vedle hotelu do pozdních ranních hodin.

 • 100 %

  Sport, volný čas

  Spoustu času jsme strávili prohlídkou Dubaje. Nevyužívali jsme možnost půjčování lodí a jiných

 • 100 %

  Strava

  Měli jsme zaplacenou pouze snídani - ta byla naprosto výjimečná, postačující, dokonce nechyběly ani produkty z vepřového masa.